Obserwatorzy

sobota, 16 listopada 2013

Losy psów w schronisku.

Dzisiaj byłam odwiedzić schronisko. Przez ostatni czas nie miałam jakoś okazji tam pójść, ale dzisiaj się udało. Gdy tylko weszłam od razu rozległo się szczekanie. Przechodziłam obok klatek i widziałam te smutne spojrzenia, każdy pies chciał zwrócić na siebie swoją uwagę tak jakby każdy próbował powiedzieć "Weź mnie ze sobą" Gdybym tylko mogła wzięłabym je wszystkie... Dlatego zachęcam osoby, które zastanawiają się nad posiadaniem psa, aby adoptowali psiaka. W schronisku można naprawdę znaleźć psiaka którego od razu pokochamy. Są tam nie tylko kundelki, są nawet psiaki rasowe, a najważniejsze są te które potrzebują nowego, kochającego domu w którym będą mieli kochającego właściciela.


Robi się coraz zimniej, a te psiaki mają tylko kocyk, budę i kojec... Czy nie lepiej byłoby im w ciepłym domu? Pewnie, że tak! Dlatego jeśli zastanawiacie się nad posiadaniem psa adoptujcie go! Dla psa którego adoptujecie zrobicie coś naprawdę wielkiego... Dacie mu nowy, ciepły dom. 


Chciałam was też zachęcić do pomocy w schroniskach. Pewnie niedaleko was też znajduję się jakieś schronisko. Jeżeli macie jakieś obroże, smycze, koce, legowiska, zabawki, karmy itp. Podarujcie je schronisku. Taka pomoc jest tam naprawdę potrzebna. 


1 komentarz:

  1. JA nie moge patrzec na te biedne psiaki, szkoda mi ich strasznie:(

    OdpowiedzUsuń