Obserwatorzy

niedziela, 23 czerwca 2013

NIE WYRZUCAJ PSA NA WAKACJE!

Już za kilka dni wakacje. Słońce, podróże. Pewnie wiele z nas będzie wyjeżdżało, a co z naszymi pupilami? Pamiętajcie nie wyrzucajmy psa! Pies to nasz przyjaciel nie możemy się go pozbyć tylko dlatego, że chcemy cudownie spędzić słoneczne dni. Jeżeli już nie macie wyjścia to nie zostawiajcie psa przy ulicach, w lasach. Oddajcie do schroniska tam będzie miał opiekę. Jest jeszcze inne wyjście HOTEL DLA ZWIERZĄT wystarczy tylko chęć dowiezienia psiaka na miejsce i pieniądze.

Jeżeli chcecie pomogę wam znaleźć taki hotel w waszej okolicy. Wystarczy, że napiszecie na maila z taką prośbą a ja wam napiszę gdzie taki hotel się znajduje i cennik.


5 komentarzy:

 1. super blog też kocham psy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się się w postem. Ludzie nie powinni wyrzucać zwierząt na ulicę. Zawsze mogą oddać pod opiekę kogoś z rodziny. To rozwiązanie byłoby najlepsze.

  i-m-just-a-me-i-m-just-a-phase.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się z tym. Ludzie potrafią być okrutni, na szczęście nie wszyscy ;)
  pozdrawiam
  http://zycie--trudne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. zajebista notka i widze ze jestes osobą godną podziwu, dawno takich osob jak ty nie widzialam. Gratuluje takiego fajnego bloga <3
  http://zaczarowanalife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam Cię, bo widać, że obchodzą Cię losy psów. Zresztą nie tylko pewnie psów. Niestety, ale to jest właśnie najgorsze, że na wakacje psy zostają wyrzucane. ;/
  Jeśli znalazłabyś troszkę czasu, by skomentować mojego bloga to bardzo proszę, bo przecież sama wiesz jakie to jest ważne. Odwdzięczę się tym samym :)
  http://modaprzemijastylpozostajex3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń